Edice FOTO

Ve spolupráci s profesionálním tiskovým studiem FOTOGRAFIKS jsme pro vás připravilivvskvělou příležitost k nákupu autorských printů za výrazně nižší cenu, nežvjakou nabízejívfotografové sami v privátním prodeji.

Výběr jednotlivých fotografií se odvíjí od obsahu konkrétního čísla a navazuje na něj.vGarantujeme, že každá fotografie v naší speciální edici bude dostupná nejvýše v počtuvdvaceti kusů. Každý tisk je opatřen razítkem Edice FOTO a pořadovým číslem.

Náklady na výrobu jednoho konkrétního tisku činí 550 Kč. Zbytkem částky podporujete zpoloviny konkrétního fotografa, z poloviny vydávání magazínu. Tiskneme v archivní kvalitě na papír Hahnemühle PhotoRag Satin (100% bavlna, lakovaný povrch). Zásilku posíláme v tubusu jako pojištěný balík do ruky (balné a poštovné celkem 200 Kč bude připočteno v závěru objednávky), print odesílám ode dne zaplacení do 14 dnů.

Všem prezentovaným autorům níže patří velký dík — stejně jako vám, ať už si zakoupenou fotografii uložíte do archivu, pověsíte na stěnu v ateliéru nebo doma, či někoho potěšíte vkusným a smysluplným dárkem.

FOTOGRAFIKS
Specialisté na digitální zpracování obrazu pro profesionální fotografy, galerie a muzea, architekty, grafiky, designéry a studenty uměleckých oborů. Digitální tisk fotografií a grafiky, od pohlednicového formátu po realizace rozsáhlých výstav.
www.fotografiks.cz

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.