Edice FOTO

Ve spolupráci s profesionálním tiskovým studiem FOTOGRAFIKS jsme pro vás připravili skvělou příležitost k nákupu autorských printů za výrazně nižší cenu, než jakou nabízejí fotografové sami v privátním prodeji.

Výběr jednotlivých fotografií se odvíjí od obsahu konkrétního čísla a navazuje na něj. Garantujeme, že každá fotografie v naší speciální edici bude dostupná nejvýše v počtu dvaceti kusů. Každý tisk je opatřen razítkem Edice FOTO a pořadovým číslem.

Náklady na výrobu jednoho konkrétního tisku činí 600 Kč. Zbytkem částky podporujete z poloviny konkrétního fotografa, z poloviny vydávání magazínu. Tiskneme v archivní kvalitě na papír Hahnemühle PhotoRag Satin (100% bavlna, lakovaný povrch). Zásilku posíláme v tubusu jako pojištěný balík do ruky (balné a poštovné celkem 200 Kč bude připočteno v závěru objednávky), print odesílám ode dne zaplacení do 14 dnů.

Všem prezentovaným autorům níže patří velký dík — stejně jako vám, ať už si zakoupenou fotografii uložíte do archivu, pověsíte na stěnu v ateliéru nebo doma, či někoho potěšíte vkusným a smysluplným dárkem.

FOTOGRAFIKS
Specialisté na digitální zpracování obrazu pro profesionální fotografy, galerie a muzea, architekty, grafiky, designéry a studenty uměleckých oborů. Digitální tisk fotografií a grafiky, od pohlednicového formátu po realizace rozsáhlých výstav.
www.fotografiks.cz

 

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací, včetně informací o jejich odstranění a vypnutí naleznete zde.